Technické zařízení hal – Praha

 

ČISTÁ A DEZINFIKOVANÁ VZDUCHOTECHNIKA 365 DNÍ V ROCE

Kanceláře a obchody, bez virů a bakterií

Díky UVC záření je výměník neustále čistý a dochází tím k výraznému snížení nákladů na provoz celého vzduchotechnického systému.

Návratnost do 1 roku

Díky snížení nákladů na provoz, čištění a údržbu se investice vrátí do 1 roku i dříve. Čistý vzduch v budově je bonus, a po prvním roce dokonce začnete šetřit náklady.

Instalace do 14 dní

Díky velice snadné instalaci jsme velice rychle schopni reagovat na Vaše požadavky. Instalace je možná do prakticky jakéhokoliv systému klimatizace nebo vzduchotechniky.

SVĚTOVÝ LEADER V ČIŠTĚNÍ A DEZINFEKCI VZDUCHOTECHNICKÝCH A KLIMATIZAČNÍCH SYSTÉMŮ

100 % záruka na snížení mikrobiologické zátěže

Systém germicidního UV záření dokáže zabít 99% všech bakterií a virů, včetně skupiny Coronavirů. K dispozici máme mnoho studií a certifikace pro operační sály to jen potvrzuje. 

100 % záruka na snížení nákladů na energie

Díky neustále čistým cívkám výměníku se sníží potřebný tlak pro daný objem vzduchu. Tím se sníží příkon ventilátorů. Díky čistému žebrování na lamelách chladící nebo topné cívky se zlepší přenos tepla a tím pádem se sníží výkon kompresoru. toto vše má za důsledek snížení nákladů na energie HVAC systémů .

Návratnost Investice do 1 roku

Návratnost celé investice je dle velikosti zařízení max jeden rok. Díky čistému výměníku se nejenom zničí věechny bakterie, ale také dosáhnete snížení spotřeby elektrické energie, díky snížení námahy ventilátorů. Další úspora je snížení nákladů na údržbu a prodloužení životnosti všech dílů systému.

100% záruka na snížení absencí zaměstnanců

Proč zvolit řešení Steril-Aire ?

Vyšší výkon znamená trvalé čištění

K inaktivaci mikroorganismů, které se rozmnožují v nárůstu biofilmu, potřebujete specifickou dávku UVC energie. Je prokázáno, že Steril-Aire UVC Emitters udržují vyšší intenzity po delší časové období ve srovnání s jinými značkami. Na začátku instalace mají emitory Steril-Aire až 6x vyšší výkon, a na konci životnosti (cca 12 měsíců) mají stále asi 2,5 x vyšší výkon než konkurenční emitory na začátku instalace.

Systémy navržené tak, aby pronikly do každého místa

Řešení Steril-Aire jsou navržena tak, aby pronikla do každého rohu a mezer chladicích cívek, kde se rozmnožují mikroorganismy. Naše instalace jsou zkonstruovány tak, aby aplikovaly správnou úroveň UVC energie tam, kde je potřeba optimalizovat výkon.

Nezávislé testování prokazuje vyšší výkon

Nezávislé testování prokázalo, že naše emitory dodávají až 7x více energie než konkurenční produkty a vydrží 4x déle v chladném a vlhkém prostředí HVAC.

Patentovaná technologie je často kopírována; nikdy duplikována

Steril-Aire vynalezl UVC pro technologii HVAC ™ před 20 lety a pokračuje v její modernizaci. Konkurence nikdy nebyla schopna vyrovnat se originálu, který zahrnuje vynikající konstrukční a inženýrskou podporu.

Mám zájem o bezplatnou konzultaci

Zavolejte nám, napište nám .......

Rádi se seznámíme s Vaší firmou.

Facebook
LinkedIn
Email
WhatsApp

Dokumenty ke stažení