Technické zařízení hal – Praha

Čisté prostředí
Užívejte si zdravé prostčedí bez virů a bakterií ve vzduchu
Snížení nákladů
Snižte svoje náklady a svojí uhlíkovou stopu
Informace ke Coronaviru
Poslední aktualizované infoormace jak naše systémy fungují proti Covid-19
Klikněte zde
Previous slide
Next slide

Návratnost do 1 roku

Díky nákladům na provoz a údržbus se investice do našich systémů vrátí max. do 1 roku

Bez Ozónu

Naše systémy neprodukují ani člověku nebezpečný ozón, ani jiné nebezpečné cheické látky

Coronavirus Update

Nejnovější poznatky z ochrany proti Coronaviru

Používáme dva systémy které spolu, i bez sebe dosahují vynikajících výsledků

UVC germicidní záření

Čištění a dezinfekce HVAC systémů ulrtafialovým zářením

Bi-polární čištění vzduchu

Nejefektivnější způsob čištění vzduchu v komerčních objektech

Pokud by jste měli zájem zjistit co všechno by obnášela instalace systému ve vaší budově nebo kancelářích stačí nám jen pár údajů o systému klimatizace a vzduchotechniky

100% záruka úspory peněz

Oba systémy dokáží uspořit zcela zásadně náklady na provoz a údržbu v instalované budově. UVC (ultrafialové germicidní záření) zcela vyčistí výměníky topných a chladících cívek a prostoru odtoku kondenzátu.Díky tomu se sníží potřebný tlak ventilátoru, zlepší se tepelná vodivost výměníku. Tomá za následek výrazné snížení příkonu celého systému. K tomu je třeba připočíst v podstatě zrušení nákladů na čištění a údržbu systému, a v neposlední řadě prodloužení životnosti .
Bipolární čištění vzduchu umožňuje díky čistému a svěžímu vzduchu omezit potřebu větrání až o 75 % , což vede v některých případech k úspoře až 50% nákladů.

Zhotovíme test stavu před a po instalaci

Spolupracujeme s předními laboratořemi a odborníky na měření a regulaci. Před instalací systému změříme spotřebu energie a uděláme mikrobiologické stěry. Po měsíci provozu se stěry a měření zopakují a zákazník tak má možnost porovnat účinek instalace.

100 % záruka snížení virů a bakterií

Máme k dispozici mnoho příkladových studií s testy od akreditovaných laboratoří, které dokazují že jak ultrafialové záření UVC, tak Bipolární systém snižují pořet bakterií a virů až o 99,7%, a to vše ve velice krátkém období. Samozřejmostí je že oba systémy mají atesty od certifikovaných laboratoří. Pokud budete mít zájem rádi Vám poskytneme veškeré informace které vám pomohou při rozhodování.

100 % záruka snížení nemocnosti

Snížení mikrobiologické zátěže má pozitivní vliv na snížení nemocnosti lidí a tám se výrazně snáží absence. Ve školách, kancelářích ale i jinde je tento prvek velmi pozitivní.

Testovací instalace

Pokud si nejste jistí účinkem našich systémů, nabízíme testovací instalaci v některé z vašich jednotek nebo objektu. Jsme si jistí našimi systémy tak, že Vám můžeme tuto výhodu poskytnout