Technické zařízení hal – Praha

Adiabatické chlazení je jednoznačně nejlevnější a nejefektivnější způsob jak ochladit velké prostory. Provozní náklady jsou oproti běžným způsobům až 8x levnější. V české republice už máme nainstalovaných okolo 100 těchto adiabatických chladících zařízení , a máme jen spokojené zákazníky. Velkou výhodou tohoto systému je nestálý přísun čerstvého vzduchu, což má na lidi daleko lepší vliv než ochlazování použitého vzduchu pořád dokola.

Podívejte se na naše reference a ptejte se na to co vás zajímá !

Australské jednotky CoolBreeze pracují na principu ochlazování vodou (Adiabatikou nebo Evaporizací).
Adiabatický děj
Vzduch do místnosti je nasáván přes speciální filtry (napuštěné Celdekem).

Naše realizované instalace

BMW Invelt - Praha

realizace 2019

V autoservisu BMW Invelt potřebovali snížit teplotu v prostorách servisu. Do větší části jsme nainstalovali dvě adiabatické jednotky Coolbreeze QA255D a do menší části jednu chladící jednotku QA255D. Pro lepší komfort pracovníků je každé pracoviště regulováno samostatně. Pro informace nebo případnou prohlídku nás kontaktujte.

ZLKL - Loštice

realizace 2019

Celkem tři výrobní haly pro automotive průmysl byly osazeny 5 ks jednotek QA255D a 3ks QA 500D. V jedné z hal byl z důvodu nízké výšky použit rukáv od firmy Příhoda , aby se zabránilo efektu průvanu.

Formy Tachov - Tachov

realizace 2019

Firma která vyrábí formy pro automotive průmysl měla v letních dnech hodně přes 30 stupnu. Celkem jsme nainstalovali na celou výrobní halu 10ks největších jednotek QA500D. Aby nevznikal přetlak nainstalovali jsme navíc do světlíků 24ks klapek, které se automaticky otevřou jakmile se spustí jednotky

Magna - Plzeň

realizace 2019

Bývalá společnost Viza auto , zjistila že její mateřská společnost ve Španělsku má ve výrobě nainstalované  jednotky Coolbreeze. Proto chtěla stejné i do své fabriky do Plzně. Zatím je nainstalováno 5ks a mělo by se doinstalovat zbylých 5 jednotek QA500D.  Z důvodu horšího přístupu ze spodní části jsme museli použít horolezce.

FiaProteam - Pelhřimov

realizace 2019

Firma která vyrábí potřeby pro průmyslové natírání , potřebovala zlepšit prostředí pracovníkům. Nejdříve jsme nainstalovali dvě jednotky na zkoušku, následně tři další. Všechno největší jednotky QA500D. 

Zavolejte nám, napište nám .......

Rádi se seznámíme s Vaší firmou.

KONTAKT

Křídloplavec s.r.o.
U smaltovny 1335/20E, Praha 7, 170 00
IČO 05206588
DIČ CZ05206588
Bankovní spojení: 2501504986/2010
IBAN: CZ5120100000002101022857
BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX
Právní forma Společnost s ručením omezením. Spisová značka 260027 C, Městský soud v Praze.

Břetislav Krist - jednatel

+420 731 475 797

tezah@tezah.cz

10ks Coolbreeze QA500D
Nainstalováno ve firmě Formy Tachov - Tachov
Reference
Coolbreeze QA255D
Tři jednotky Coolbreeze QA255D Instalace BMW Invelt - Praha
Reference
Previous slide
Next slide

Adiabatické chlazení = až o 80% levnější provozní náklady než klasická klimatizace

Adiabatické chlazení = neustálý přísun čerstvého vzduchu

Speciální nabídka pro nové zákazníky - Adiabatické jednotky vám zapůjčíme zdarma na vyzkoušení.

Chcete vědět více ? Napište nebo volejte

V roce 2019 jsme instalovali 3 adiabatické jednotky do servisu BMW Invelt.

Podívejte se na příklad naší instalace

Princip adiabatického chlazení Coolbreeze

Coolbreeze logo

Naše společnost je výhradním distributorem Australských adiabatických jednotek Coolbreeze. Pokud řešíte ve svém objektu problém s vysokými teplotami jste u nás správně. Rádi vám ukážeme naše instalace a naši spokojení zákazníci vás přesvědčí že jste našli přesně to co hledáte.

Hlavní výhody adiabatického chlazení

Čím se lišíme od konkurence ?

Většina adiabatických jednotek prodávaných v české republice je i přes různé značky světových evropských dodavatelů vyráběná v Číně.  Zde jsou některé konstrukční vlastnosti které naše Australské adiabatické jednotky odlišují od konkurence.

Odolný polymerový kryt

Luran-S je vysoce jakostní a výjimečně tuhý polymer vyvinutý firmou BASF, odolný v zátěžových podmínkách. Byl podroben mnoha testům v australských a amerických pouštích. Celková pevnost, stálost a odolnost proti stárnutí, včetně škodlivého UV záření, ho řadí na první místo mezi krycími materiály. Navíc nehrozí žádná koroze. Konkurenční jednotky většinou používají standartní vstřikovaný plast do formy.

 

Adiabatická jednotka QA500D

„Powerflow“ ventilátory

Všechny adiabatické jednotky Coolbreeze jsou vybaveny výkonnými ventilátory. Ty byly vyvinuty speciálně pro adiabatické jednotky Coolbreeze. motor ve směru proudění zabraňuje přehřívání. Vystřeďovací kruh zajistí přesné uložení. Konkurence používá ventilátory běžně dostupné na trhu, které jsou standardní a nemají speciální úpravy. Ventilátory Powerflow zajišťují maximální proudění vzduchu a zároveň nízkou hlučnost. Povrch připomínající golfový míček snižuje hluk a přitom zvyšuje hospodárnost. Ve spojení s polymerovým krytem, absorbujícím zvuk, se jedná o jedny z  nejtišších ventilátorů na trhu.

Water manager

Automatické vypouštění a čištění vody je nedílnou součástí každé adiabatické jednotky Ceoolbreeze. Když je Vaše zařízení vypnuto, rezervoár je automaticky vypuštěn. To eliminuje hnití vody a cirkulaci zatuchlého vzduchu. Navíc se systém automaticky pročišťuje každých 7 hodin.

Coolbreeze QA255DKombinace HVLS Ventilátorů s adiabatickým chlazením

Kombibace HLVS a adiabatiky

Je to kombinace ventilátoru HVLS a adiabatických chladících jednotek. Cílem je využití obou výhod obou systémů. Díky čerstvému ochlazené vzduchu z adiabatických jednotek Coolbreeze a velkým objemem  pomalu mísenému vzduchu z ventilátoru HVLS získáte dokonalé prostředí s nejnižšími náklady. Čerstvý ochlazený vzduch se dostane do každého rohu. Pokud použijete adiabatické chlazení s potrubními rozvody , je to nákladnější a ještě se vzduch nedostane všude jako s HVLS ventilátory. Samotný ventilátor HVLS může zajistit cirkulaci vzduchu, ale to není úplně ideální řešení, protože v horkém období lidé potřebují ochlazený  a čerstvý vzduch.

 

Co je kombinace adiabatického chlazení a podstropních HVLS ventilátorů ?

Adiabatické chlazení

Kombinací ventilátoru a adiabatické jednotky realizujete dokonalé řešení pro chlazení a větrání velkých prostor, bez ohledu na to, zda jsou uvnitř nebo venku. Výjimečná výhoda adiabatického chlazení spočívá v tom, že ve srovnání s tradičním kompresorovým chlazením  můžete snížit teplotu vzduchu s pouze 20% spotřebou energie, ale je třeba , aby výstup chladného vzduchu byl pod stropem. 

Jedinečnou výhodou HVLS ventilátoru  je vysoký objemová  pohybu vzduchu při nízkých otáčkách, přičemž každý ventilátor umožňuje pokrytí více než 1000 m2.  HVLS ventilátory a adiabatické jednotky využívají obou výhod a mohou uživatelům poskytovat optimalizované prostředí pro větrání a chlazení.

Zavolejte nám, napište nám .......

Rádi se seznámíme s Vaší firmou.