Technické zařízení hal – Praha

Maxima logo


Vítáme Vás na stránkách jednoho z předních výrobců profesionálních produktů pro jádrové vrtání společnosti MAXIMA

Caromax 1800
Caromax 800
Aspiramax
Previous slide
Next slide

Tato jádrová vrtačka dokáže neuvěřitelné věci. Díky dlouhodobému vývoji jsme dokázali, že touto vrtací soupravou vyvrtáte do železobetonu, jen v ruce bez použití upevňovacího stojanu a bez použití vody, která může poničit interiér i exteriér budovy otvor až 205 mm. Speciální funkce mikro-chvění jen zvyšuje výkon.

Tato  vrtačka díky vysokým otáčkám umí vrtat do kamene a keramiky bez poničení obkladů nebo dlaždic. Jde o vynikajícího pomocníka pro firmy které staví koupelny a podobně. Její rychlost vrtání je tak impozantní, ře kdo jí jednou vyzkouší už nechce jiný přístroj.

Podívejte se na video !

MAXIMA od počátku dodává jádrové vrtací přístroje se svými vrtacími korunkami a vrtáky .Jedině tak lze dosáhnout nejlepších výkonů z našich vrtacích nástrojů. K dispozici je několik řad pro suché i mokré vrtání a pro vrtání bez nebo s odsáváním prachu.

Gold Laser Spiral
Diamantová jádrová korunka pro suché vrtání
Vacuum 300 Core Bit
Vrtací jádrová korunka pro vrtání na sucho s odsáváním
Silver Core Bit
Jadrová vrtací korunka pro vrtání na sucho i mokro
Vacuum 70 Core Bit
Jádrová vrtací korunka pro vrtání s odsáváním
Black Spiral Core Bit
Jádrová vrtací korunka s prodlouženou délkou
Stoneware Red Core Bit
Pro vrtání do kamene a Keramiky
Previous slide
Next slide

Laser Gold Spiral Core Bit

Jádrová vrtací korunka

Toto je nejrychlejší jádrová vrtací korunka s nejlepším výkonem. Je distribuována exkluzivně společností Maxima od roku 2002 a navrhla ji pro suché vrtání do železobetonu. Má jedinečnou strukturu: spirálovité a kuželové tělo spolu s rýhovaným segmentem s konkávní / konvexní konstrukcí snižují frikci a opotřebení  je menší. Díky menšímu tření  se výjimečně zvyšuje rychlost vrtání.
Délka vrtací korunky: 150 mm.
Průměry od 32 do 205 mm.
Jádrová vrtací korunka Maxima

Vacuum 300 Core Bit

Jádrová vrtací korunka pro vrtání s odsáváním

Jádrová vrtací korunka vhodná pro aplikace vyžadující odsávání prachu. Stejný diamantový segment jako je použitý na 150 mm dlouhých vrtacích korunkách Gold Laser je i na korunkách Vacuum 300 , takže jej lze použít pro suché (i mokré) vrtání do materiálů, jako je železobeton, cihly, střešní tašky a beton. Užitečná délka řezu je 300 mm.

Délka vrtací korunky: 300 mm.

Průměry od 32 do 205 mm.

Vacuum 70 Core Bit

Jádrová vrtací korunka pro vrtání s odsáváním

Vrtací korunka vhodná pro aplikace, které vyžadují odsávání prachu. Stejný diamantový segment jako je použitý na Gold Laser korunkách 150 mm .Vacuum 70 Vrtací Korunku lze použít pro suché vrtání do  materiálů jako je železobeton, cihly, střešní tašky a beton. Užitečná délka řezu je 70 mm. Ideální pro vytvoření děr pro propojovací krabice.

Délka vrtací korunky: 70 mm.

Průměry: 68, 82, 102 mm

Vrtací jádrová korunka Maxima
Jádrová vrtací korunka Maxima

Silver Core Bit

Základní Jádrová vrtací korunka

Vrtací jádrová korunka Silver byla vyvinuta z důvodu potřeby poskytnout produkt totožný s Jádrovými vrtacími korunkami  Gold Spiral, pokud jde o kvalitu, ale ne s tak vysokým výkonem, právě pro ty, kteří jej nepoužívají každý den. Složení diamantových segmentů je stejné, ale jsou zde svařovány laserem na dokonale válcovém tělese.

Délka jádrového vrtáku: 150 mm.

Průměry : 32-205 mm

Black Spiral Core Bit

Jádrová vrtací korunka pro široké stěny

Jádrové vrtací korunky Black Spiral byly navrženy tak, aby poskytovaly produkt, který je z hlediska kvality totožný s Gold Spiral Laser Vrtací Korunkou, ale jsou delší. Určeny pro vyšší rychlost vrtání. Vyvinuty pro suché vrtání do železobetonu. Technické specifikace naleznete v části „Gold Spiral Laser Vrtací Korunka“.

Délka korunky: 200 mm.

Průměry od: 32 do 162 mm

Jádrová vrtací korunka Maxima
Jádrová vrtací korunka Maxima

Stoneware Red Core Bit

Jádrové vrtací korunky pro vrtání do kamene a keramiky

Tento typ vrtacích korunek je určen pouze  pro Caromax 800. Tento základní vrták pracuje velmi rychle při mokrém vrtání kamene – jako je žula, mramor a mnoho dalších materiálů bez rizika praskání nebo lámání, i když jsou použity v rozích dlaždic. Zaručuje velmi vysoký počet vrtů, dokonce i 500 otvorů na porcelánovém kameni s jádrovým vrtákem o průměru 8 mm.

Délka jádrového vrtáku: 100 mm

Průměry od: 6 do 100 mm

Příslušenství

Celá řada doplňků a příslušenství jako je odsávací kit, kufry, vysavače a podobně.

 

Vysavač Maxima

Zavolejte nám, napište nám .......

Rádi se seznámíme s Vaší firmou.