Technické zařízení hal – Praha

Bipolární systém pro čištění vzduchu
Nejefektivnější a nejbezpečnější způsob jak se zbavit virů, bakterií a pachů

Jak Bi-polární inoizace čistí vzduch ?

Technologie NPBI GPS pracuje na bezpečném čištění vzduchu uvnitř komerčních a obytných budov. Patentovaná technologie používá elektronický náboj k vytvoření plazmového pole naplněného vysokou koncentrací + a – iontů. Když tyto ionty cestují s proudem vzduchu, připojují se k částicím, jako jsou  patogeny a plyny. Ionty pomáhají aglomerovat jemné submikronové částice, což je činí filtrovatelnými. Ionty zabíjejí patogeny tím, že je okrádají o život udržující vodík. Ionty rozkládají škodlivé VOC s potenciálem elektronového napětí pod dvanáct (eV <12) na neškodné sloučeniny jako O2, CO2, N2 a H2O. Ionty se produkují  v proudu vzduchu do veřejných prostor a čistí vzduch všude, kam ionty dostanou, dokonce i v neviditelných prostorů.

Snížení virů ve vzduchu

GPS čistí vzduch částic rychleji

Znečišťující látky, prach, alergeny, plísně, bakterie a viry jsou všechny běžné typy částic ve vzduchu. V mnoha případech je nevidíte. V průběhu procesu vpichování bipolární ionizace (NPBI) ™ ionty naráží na částice, což vede k náboji, který přitahuje další částice s opačnou polaritou. Výsledkem je, že částice roste a stává se snáze zachycitelnou ve filtračních systémech. To je prokázáno nezávislým laboratorním testováním jako bezpečné a efektivní.

Bipolární Ionizace se zaměřuje na patogeny

Kontakt s ionty narušuje povrchové proteiny patogenů a činí je neaktivní.

Technologie GPS je bezpečná

Tradiční bipolární ionizační systémy produkují škodlivý ozon, ale produkty GPS jsou certifikovány nezávislými laboratořemi, že jsou bez ozónu a bezpečné pro použití v komerčních, průmyslových a obytných budovách.

Bipolární systémy čištění vzduchu lze okamžitě nainstalovat do stávajícího klimatizačního systému. bez ohledu na to, že tento systém existuje již dlouhou dobu nebo byl právě nainstalován, a je velmi vhodné jej nainstalovat a provozovat.
Bipolární čisticí systémy jsou vybaveny umělým inteligentním řídicím systémem, který má senzory, které detekují koncentraci těkavých organických sloučenin (VOC) ve venkovním i zpětném vzduchu. Navíc relativní vlhkost, průtok a koncentrace ozonu přiváděného vzduchu, takže udržují iontově vyvážený vzduch, který rychle řeší problém vnitřního vzduchu.
Všechny jeho součásti a zařízení mají CE, TUV, SGS.standardní schválení, aby se zákazníci cítili bezpečně a bezpečně ohledně použití produktů Bipolar a aby společnost mohla

Potřebujete více informací ?

Zavolejte nám, napište nám .......

Rádi se seznámíme s Vaší firmou.