Technické zařízení hal – Praha

Germicidní UVC dezinfekce
vzduchotechnických HVAC systémů

LOGO Steril-Aire
Jeden z nejvíce účinných  sytémů pro dezinfekci a čištění AHU jednotek, výměníků, chladících a topných cívek a potrubí. Aplikace 365 dní v roce,  Díky čistým výměníkum a cívkám šetříte náklady na energii , šetříte náklady na pravidelné čištění a údržbu , a ještě máte čistý vzduch pro obyvatele a pracovníky v objektu

 

100% záruka na snížení bakterií a virů. Čistý vzduch

100% záruka na snížení spotřeby vzduchotechnického systému

100% záruka na snížení nákladů na údržbu vzduchotechnického systému

100%.záruka na snížení nemocnosti a absencí zaměstnanců

Podívejte se na video

Naše řešení jsou průkopnická. Náš cíl je však jednoduchý: Pokračovat ve vytváření inovativních, a technologických řešení podložených vědou, která zlepšují image našich zákazníků, šetří peníze a vytvářejí lepší prostředí pro život, práci a zdraví.

Společnost Steril-Aire, ISO Certiikace  jak 9001: 2015 tak i 14001: 2015, uvedla řešení pomocí UVC  pro HVAC průmysl v roce 1994 a zůstává lídrem i dnes. Steril-Aire je bezkonkurenčním lídrem ve vývoji vysoce výkonných UVC řešení pro dekontaminaci vzduchu a povrchu.

Bez ohledu na průmysl nebo situaci znamená instalace UVC řešení zlepšení kvality ovzduší, a také finanční ozdravení vaší organizace.

V nemocnicích. v laboratořích. ve školách a vládních zařízeních, v kancelářích a domácnostech. Zařízení Steril-Aire se také používají ke zvýšení bezpečnosti potravin prostřednictvím kontroly plísní a bakterií, prodloužením doby použitelnosti produktu a produkčních výnosů. Od snižování spotřeby energie a kontroly nákladů, až po optimalizaci lidské a mechanické produktivity, UVC řešení od Steril-Aire znamená viditelné úspory Vaší společnost i její bezpečí.

Váš systém HVAC je živnou půdou pro plísně a bakterie, které mohou způsobit různé nemoci. To znamená zvýšené mzdové náklady a snížení energetickou účinnosti

Této kontaminaci, která se drží na výměnících a odvodech kondenzátu HVAC se říká  biofilm, mikrobiologický materiál, který vám škodí v mnoha ohledech. Biofilm snižuje výkon.

Brání proudění vzduchu a snižuje účinnost výměny tepla, takže vaše kompresory a ventilátory více pracují, což zvyšuje náklady na energii a zkracuje životnost kompresorů. Rozmnožuje a rozšiřuje plísně a bakterie, které mohou způsobit onemocnění a alergické reakce. A jak jste si všimli, děje se to často. Zdá se, že se toho nedokážete zbavit. Utrácet peníze za čištění a viditelný biofilm na výměníku který se vrací během několika dní. Čištění výměníku nedosáhne ani biofilmu uvnitř cívky, kde se stále hromadí. Naštěstí existuje řešení all-in-one, které jej jednou provždy odstraní.

Řešení UVC společnosti Steril-Aire eliminují řadu problémů s HVAC přímo u zdroje.

Škodlivý biofilm se hromadí ve výměnících a odvodech kondenzátu HVAC jednotek, kde jsou chladné a mokré podmínky, ideální jako živná půda pro plísně a bakterie. Tato lepkavá matrice degraduje jak výkon, tak IAQ, cirkulující mikroorganismy zapojené do alergií, astmatu a onemocnění. Po instalaci řešení Steril-Aire je biofilm odstraněn. Naše vysoce výkonné lampy dodávají UVC intenzitu potřebnou k udržení tohoto germicidního působení v průběhu času. Pouze úspory provozních nákladů mohou přinést návratnost již za 6 měsíců, s bonusem: IAQ, na kterou můžeme přísahat. A už nikdy nebudete muset čistit výměník.

Je úžasné, kolika způsoby vám něco tak jednoduchého může ušetřit tolik problémů a tolik peněz.

Výhody řešení UVC od Steril - Aire

Snížení nákladů  1

Ušetřete až 15% nebo 20% na účtu za energii. Úspory energie 15 až 20% a vyšší jsou běžně dokumentovány v zařízeních využívajících technologii Steril-Aire. Udržování výměníků a dalších součástí bez organických nánosů obnovuje účinnost výměny tepla a rovnoměrnost proudění vzduchu a snižuje pokles tlaku ve výměnících. Výsledek: snížená spotřeba energie.

Snížení nákladů  2

Vaše vzduchotechnika poběží efektivněji a vydrží déle. Když se neucpáví biofilmem, stoupá účinnost vzduchového filtru. Zákazníci hlásí 30% zvýšení celkové chladicí kapacity se zlepšeným přenosem tepla a objemem vzduchu. A proč utrácet peníze za výměnu starého výměníku nebo chladící jednotky? Jednoduše můžete prodloužit životnost pomocí Steril-Aire!

Snížení nákladů  3

Steril-Aire čistí vaše cívky nepřetržitě, a lépe, než jste kdy čistili. Vaše dny čištění výměníků skončily. Už žádná pára. Žádné toxické chemikálie. Už žádný pracovní čas a náklady. Náš UVC systém umožňuje samočištění vaší jednotky HVAC a udržuje ji tak, ood výměníků přes odvod kondenzátu až po výklenky a kliky, na které by váš tým údržby nikdy nedosáhl.

Snížení nákladů  4

Snižte potenciální odpovědnost za nemoc způsobenou mikroby vystupujícími z HVAC jednotek. Špatná kvalita vnitřního vzduchu (IAQ) má skryté náklady a závazky. Vzdušné alergeny a mikroorganismy způsobující onemocnění a představují rizika. Snižují produktivitu a zvyšují absence . Dobrá zpráva pro majitele zařízení: zdravá zelená budova nejen snižuje potenciální odpovědnost. Může být lepším prodejním místem pro nájemce nebo zaměstnance.

 

Je úžasné, kolika způsoby vám něco tak jednoduchého, může ušetřit tolik problémů a tolik peněz.

Mám zájem o více informací

Proč zvolit UVC řešení od společnosti Steril - Aire ?

Vyšší výkon znamená trvalé čištění

K inaktivaci mikroorganismů, které se rozmnožují v nárůstu biofilmu, potřebujete specifickou dávku UVC energie. Je prokázáno, že Steril-Aire UVC Emitters udržují vyšší intenzity po delší časové období ve srovnání s jinými značkami.Na začátku instalace mají emitory Sterial-Aire až 6x vyšší výkon a na konci životnosti (cca 12 měsíců) mají stále asi 2,5 x vyšší výkon než konkurenční emitory na začátku instalace.

Systémy navržené tak, aby pronikly do každého místa

Řešení Steril-Aire jsou navržena tak, aby pronikla do každého rohu a vybrání chladicích cívek, kde se rozmnožují mikroorganismy. Naše instalace jsou zkonstruovány tak, aby aplikovaly správnou úroveň UVC energie tam, kde je potřeba optimalizovat výkon.

Nezávislé testování prokazuje vyšší výkon

Nezávislé testování prokázalo, že naše emitory dodávají až 7x více energie než konkurenční produkty a vydrží 4x déle v chladném a vlhkém prostředí HVAC.

Patentovaná technologie je často kopírována; nikdy duplikována

Steril-Aire vynalezl UVC pro technologii HVAC ™ před 20 lety a pokračuje v její modernizaci. Konkurence nikdy nebyla schopna vyrovnat se originálu, který zahrnuje vynikající konstrukční a inženýrskou podporu.