Chcete vytápět sklad nebo výrobní halu ? Plynové teplovzdušné jednotky jsou ekonomicky nejlepší řešení.

Pokud chcete nezávaznou schůzku s prohlídkou a navržením ideálního řešení, zanechte nám vzkaz. Pokud chcete více informací pokračujte dál . 

 

Proč naše plynové jednotky ?  

Image

Plynové teplovzdušné jednotky

Naše společnost zajišťuje je již více než 15 let návrh, prodej a servis teplovzdušných jednotek společnosti Winterwarm a nyní nově francouzských plynových jednotek Aircalo. Široká řada jednotek uspokojí požadavky všech zákazníků.

Plynové teplovzdušné jednotky jsou ideální především pro decentralizované vytápění.

To znamená že poskytují rychlé teplo, a nemusíte topit i v hodinách, kdy prostor nevyužíváte. Nehrozí nebezpečí poškození systému například zamrznutím.

RÁDI VÁM ZDARMA ZPRACUJEME NÁVRH A DOPORUČÍME IDEÁLNÍ ŘEŠENÍ VYTÁPĚNÍ.

 

Rádi uvítáme instalační i servisní firmy, kterým poskytneme zajímavé obchodní podmínky a zaškolíme pro případný servis. Také hledáme instalační firmy, ke kterým bychom mohli směrovat koncové zákazníky, kteří se na nás obrátí.

Aircalo Azur

Plynové teplovzdušné jednotkyPrůmyslové jednotky s nejlepším poměrem výkon cena. Pokud hledáte jednoduché plynové ohřívače za slušnou cenu, je jednotka Azur přesně pro Vás. Inteligentní regulace, trubkový výměník, dvoustupňový hořák, dvoustupňový ventilátor. Také dostupné s radiálním ventilátorem do vzduchotechniky, v horizontálním provedení a spousta příslušenství jako míchací komory, klapky filtry a pod.

Aircalo ROSEO

Plynové teplovzdušné jednotkyZřejmě budoucnost plynových teplovzdušných jednotek. Zcela nový unikátní koncept přináší značné úspory a přitom ne za nesmyslně drahou cenu.

 

Ceny a katology

V pravém sloupci si můžete stáhnout katalog s cenami a manuál. V případě servisních firem, instalačních firem nebo projektantů nás kontaktujte.

Azur CZ.pdf (3,83Mb)

Manual AIRCALO Azur web.pdf (2,48Mb)

Kontaktní informace

Křídloplavec s.r.o.
Argentinská 286/38
Praha 7
17000
Česká republika
IČ:
05206588
DIČ
CZ05206588
www.chladimemlhou.cz www.dverniclony.cz www.thermobiledily.cz
Napište nám